Змішувачі та крани

Рекомендовані товари

Магазин Сантехніки в Україні - "Sanbest"

Відвідайте магазини сантехників «Sanbest» в Україні представляє своїм покупцям відмінний асортимент за цінами, що повністю відповідає якісному товару. Пряме співробітництво з виробниками дозволяє нам продавати продукцію за доступною ціною, яка поєднується з високим якістю. Круглосуточна робота онлайн-сервісу дає можливість замовити відповідну модель у будь-якому зручному часі.

Широкий асортимент та круглосуточний приєм заказов

У каталозі інтернет-магазину можна знайти десятки моделей сантехнічної продукції для будівництва ванних комнат та кухонь:

 1. кухонних моєк і раковін для ванни;
 2. унітазов та інсталяцій;
 3. ванн і душевих кабін;
 4. смесителей і сифонів;
 5. труб і фітингів;
 6. отоплювальних радіаторів і полотенцесушителів.

У нас ви завжди можете недорого придбати оригінальні моделі сантехнічної продукції різноманітних форм та кольорів, здатні задовольнити вимоги любого клієнта. До сантехніки додається повний комплекс відповідних аксесуарів - від зеркал до штор, ковриків та стеллажей.

Опитний персонал та допомога у виборі

Штат інтернет-магазину укомплектований кваліфікованими співробітниками, досвід роботи яких дозволяє надавати консультації за введенням будь-якої категорії товару. Весь персонал системно відвідує семінари та профільні виставки відомих виробників сантехників - KOER, Evciplastik, Grohe та інших європейських та багатьох вітчизняних брендів. Це дозволяє прослідкувати за новинами в цій галузі та вдосконалити наших покупців якісною, сучасною продукцією, відповідною всім вимогам світових стандартів та санітарно-гігієнічних норм.

За бажанням замовників, повідомлених марок та артикульних номерів виробів, вони будуть розміщені в магазині торгової мережі або за вказаним адресою. Залиште заявку на замовлення та зв’яжіться з менеджером для обговорення умовних поставок та цін можна за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

Переваги співробітництва з нашим магазином

Серед переваг освіти в нашому сервісі варто назвати:

 1. робота з 2004-го року, протягом якої користуючись нашими послугами клієнти залишають виключно позитивні відгуки про вантажі та обслуговування;
 2. наявність двох виставочних залів в Україні, де можна позначити всю продукцію;
 3. великий склад, на якому знаходиться значна частина сантехніки та меблів, що дозволяє нам заощадити на орендах торгових майданчиків, а клієнтам - придбати будь-який товар.
 4. Оптові та постійні покупці можуть розсипати на скидки.
 5. Для монтажників, сантехників, дизайнерів спеціальні умови роботи.

Розпродаж

Лідери продажів

arrow_upward